متحد کردن جایزه سینمای جشنواره سینمایی

متحد کردن: جایزه سینمای جشنواره سینمایی جشنواره بین المللی فیلم اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث جاعلان دستگیر شدند ، توزیع گسترده اسکناس و چک‌پول تقلبی در کرمانشاه

دادستان کرمانشاه از دستگیری جاعلان اسکناس و چک‌پول‌ خبر داد و گفت: متهمان اقدام به چاپ و توزیع گسترده اسکناس و چک‌پول تقلبی کرده بودند.

جاعلان دستگیر شدند ، توزیع گسترده اسکناس و چک‌پول تقلبی در کرمانشاه

توزیع گسترده اسکناس و چک پول تقلبی در کرمانشاه/ جاعلان دستگیر شدند

عبارات مهم : انواع

دادستان کرمانشاه از دستگیری جاعلان اسکناس و چک پول خبر داد و گفت: متهمان اقدام به چاپ و توزیع گسترده اسکناس و چک پول تقلبی کرده بودند.

به گزارش تسنیم، محمد حسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه با اعلام این خبر گفت:در پی اخبار واصله راجع به فعالیت یک کارگاه طراحی،چاپ و توزیع انواع اسکناس ها و چک پول های تقلبی که در سطح گسترده اقدام به فعالیت در این زمینه داشته، عنوان در دستور کار اداره کل اطلاعات استان کرمانشاه قرار داده شد و بعد از اخذ مجوز قضایی نسبت به ورود به این کارگاه و توقیف ابزار و وسایل جعل پول اقدام شد.

صادقی افزود: در جریان بازرسی از این کارگاه مقادیر قابل توجهی اسکناس و چک پول تقلبی،امکانات و تجهیزات مشمول بر انواع دستگاه های چاپ حرفه ای،ابزارآلات طراحی،دستگاه های رایانه و انواع نرم افزار و ده ها بسته کاغذ مخصوص کشف و ضبط شد.

وی تاکید کرد: مجموعه ابزار کشف شده است حکایت از کارها گسترده و حرفه ای اعضای این شبکه در چاپ و توزیع اسکناس و چک پول تقلبی دارد.

به گفته دادستان کرمانشاه در این پرونده یک نفر بعد از جلب و تفهیم اتهام با قرار تامین کیفری متناسب بازداشت شده است است و تحقیقات با نشانه شناسایی و دستگیری سایر متهمان در دستور کار قرار دارد.

جاعلان دستگیر شدند ، توزیع گسترده اسکناس و چک‌پول تقلبی در کرمانشاه

واژه های کلیدی: انواع | اسکناس | کرمانشاه | کرمانشاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs