متحد کردن جایزه سینمای جشنواره سینمایی

متحد کردن: جایزه سینمای جشنواره سینمایی جشنواره بین المللی فیلم اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شفر با آمار جواب پیشکسوتان را داد!

سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال توانست عملکرد خیره کننده‌ای در کمپ آبی‌پوشان داشته باشد.  

شفر با آمار جواب پیشکسوتان را داد!

شفر با آمار جواب پیشکسوتان را داد!

عبارات مهم : استقلال

سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال توانست عملکرد خیره کننده ای در کمپ آبی پوشان داشته باشد.

به گزارش خبرآنلاین؛وینفرد شفر از هفته نهم لیگ برتر روی نیمکت استقلال نشست و توانست موفقیت های بسیار زیادی از جمله اوج آوردن تیم از رده های پایین جدول و رساندن به جمع مدعیان، فینالیست کردن استقلال در جام حذفی، افزایش از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، ساختن یک تیم جالب جهت هواداران و… را به ارمغان بیاورد. توصیه مهمی در عملکرد شفر وجود دارد که نمی توانیم به سادگی از کنارش عبور کنیم. مرد آلمانی موفق شد در 10 بازی آخر استقلال در لیگ برتر، 8 پیروزی، یک تساوی و تنها یک شکست را در کارنامه اش بگنجاند. به این آمار نگاه کنید:

هفته 21: استقلال 4 – پارس جنوبی جم صفر

شفر با آمار جواب پیشکسوتان را داد!

هفته 22: ذوب آهن 2 – استقلال یک

هفته 23: استقلال 3 – سپیدرود رشت صفر

سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال توانست عملکرد خیره کننده‌ای در کمپ آبی‌پوشان داشته باشد.  

هفته 24: فولاد خوزستان یک – استقلال 4

هفته 25: استقلال یک – پرسپولیس صفر

هفته 26: نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران یک – استقلال 2

شفر با آمار جواب پیشکسوتان را داد!

هفته 27: استقلال 4 – سیاه جامگان مشهد یک

هفته 28: گسترش فولاد تبریز یک – استقلال یک

سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال توانست عملکرد خیره کننده‌ای در کمپ آبی‌پوشان داشته باشد.  

هفته 29: استقلال 3 – پیکان 2

هفته 30: سپاهان اصفهان صفر – استقلال یک

شفر با آمار جواب پیشکسوتان را داد!

در این 10 بازی آخر، استقلال توانست 24 گل وارد دروازه حریفانش کند و تنها 8 گل دریافت کرد. آنها در همین 10 بازی، 25 امتیاز به داشته های ارزش اضافه کردند و حالا در لیگ برتر هم صاحب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستند. البته آنها شانس دارند تا با شکست دادن خونه به خونه بابل، قهرمان جام حذفی شده است و به صورت مستقیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان بروند بدون آن که مورد نیاز باشد راهی پلی آف شوند. وینفرد شفر توانست با همین آماری که می بینید، یک تیم قرص و محکم را بسازد. تیمی که دل طرفداران تیم استقلال را به آینده و سال های بعد نیز گرم می کند.

شفر بارها گفته بود: «نگاه من به این آمارها نیست، من فقط فضای جلوی چشمم را می بینم. بازی به بازی حرکت می کنیم و بعد که همه دیدارهای فصل جهت مان تمام شد، آن وقت می نشینیم و در مورد این آمار با هم صحبت می کنیم.» باید به طرفداران تیم استقلال حق داد که فشار بر روی مدیران کلوب را جهت حفظ شفر زیاد کنند. هنگامی که او به تازگی هدایت آبی پوشان را برعهده گرفته بود، پیشکسوتان کلوب استقلال به شدت به شفر تاختند و مدیران کلوب را محکوم کردند که پول بیت المال را با جذب این مربی داخل هوا آب ریخته اند ولی مرد آلمانی با عملکردش، نشان داد آنها مدام اشتباه می کنند و قضاوت اشتباهی دارند. حالا شفر از همه آن پیشکسوتان نزد طرفداران تیم استقلال عزیزتر است و می تواند در فصل آینده، تیمی بسیار بهتر از امروز را داشته باشد. تیمی که اسکلت مهم آن را خودش بسته باشد. او در گزینش بازیکنان نیز موفقیت خاصی رقم زد و توانست با جذب مامه تیام، علم بازیکن‎شناسی اش را نیز نشان دهد. این آمار، فقط بخش کوچکی از خدماتی بود که شفر به استقلال در این فصل کرد.

واژه های کلیدی: استقلال | قهرمانان | طرفداران | مرد آلمانی | فولاد تبریز | فولاد خوزستان | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs